אורגיה בקולנוע – אני והוא ונערת ליווי אחת….

אורגיה בקולנוע – אני והוא ונערת ליווי אחת....

טסנו יחד ללונדון מטעמי עבודה, אני וחבר שלי ניסינו את מזלנו בדרך קצת אחרת וככה הגענו לבית דירות מפואר למדי. לונדון הייתה גשומה וקרה ובאותו יום בדיוק הגענו, הלכנו לחוש את המקום, להכיר את הסביבה וככה מצאנו את עצמנו בבית קולנוע… היה סרט טוב וזה אתגר אותנו, סרט בלי תרגום, מה שהיה יותר מוזר שהקולנוע היה ריק, היינו רק אני הוא ועוד מישהי שלא הכרנו.

פתאום ללא אזהרה היא שלחה לי יד למכנסיים, זה היה נעים, מפתיע, כאן בארץ זה בטח לא היה קורה… היא שלחה לי יד ואני שלחתי לה יד בחזרה, חבר שלי שישב לידי עליה בדיוק מעל לראש שלה שורה מעל והחל לפרום לה את הכפתורים לאט ובזהירות, מנשק ומלקק לה את השדיים כמו נערות ליווי בצפון .

זה גירה אותי, התכופפתי אליה, פתחתי את הכוס השעיר והמושלם שלה והתחלתי לרדת לה בטירוף בזמן שהוא מלקק לה את השדיים ומגרה אותה רצח… אנחנו שנינו מחממים אותה ואז  רגע האמת.

היא מתיישבת עליי בזמן שהיא מוצצת בלהט את הזין של החבר שלי, עולה ויורדת על הזין, אני משפד אותה עם הזין שלי, מזיין אותה חזק "אוח אני אוהבת את זה" היא גונחת באנגלית וזה באמת היה קצת שונה אבל מאתגר אין ספק.

החבר שלי רצה לזיין אותה בדוגי מטורף, אז היא סובבה את הישבן המושלם שלה, הוא פיסק אותה מאחור והתחיל לזיין אותה, מזיין אותה בדוגי סטייל מטורף בזמן שהיא הפעם בוחרת למצוץ לי את הזין בלהט. היא מוצצת לי עד שאני מרגיש שזה בא, אני מתפוצץ לה בתוך הפה כמו סוכריה רוויה בזמן שהחבר שלי מתפוצץ לה בתוך הכוס והיא גומרת בטירוף…

"אני גומרת, אני מרגישה שאני גומרת" היא צועקת ואנחנו מגבירים את הקצב בעוד הזין שלי בתוך הפה שלה והזין שלו בתוך הכוס שלה… אוח את מזדיינת כמו נערות ליווי בחיפה אני אומר לה והיא ממשיכה עד שכולנו נרגעים ומתחילים את הסרט מההתחלה.