המורה הלוהטת שלי למתמטיקה

המורה הלוהטת שלי למתמטיקה

תמיד היה לי פטיש רציני על נערות ליווי אבל על המורה שלי למתמטיקה זה היה בקטע אחר,  היא תמיד גירתה אותי בכל פעם מחדש אבל לא העזתי להגיד לה את זה. תמיד רציתי לזיין אותה חזק, הייתי מדמיין איך היא עוזבת את הגיר, מפסקת את הרגליים ומכניסה את הראש שלי לתוך הכוס שלה.. אוח זו הייתה פנטזיה שקשה היה לי לשכוח אותה… זה היה מגרה ברמות שאין לתאר. תמיד, אבל תמיד רץ לי בראש סרט מדהים על המורה שלי…

תמיד זה חזר על עצמו, עד שיום אחד שכולם פשוט עזבו את הכיתה הנה היא שם, מבקשת ממני להישאר בכדי לפתור בעיה מהמבחן שלא הצלחתי בו. הייתי כמעט בן 18 וכל ההורמונים שלי גאו אבל לדבר כזה לא ציפיתי.. פתאום זה קורה, החלום שלי מתגשם.

ללא כל אזהרה, היא פותחת את הכפתורים שלה, החזה הענק משתפל לו החוצה, הפטמות שלה זקורות ופתאום הן בתוך הפה שלי, אני מרגיש אותן, מנשק אותן בלהט שאין לתאר. נשיקות ועוד נשיקות, אני מלקק את כולה, פתאום אני מרים אותה על השולחן ומבלי שהדלת אפילו סגורה אני מוציא את הזין שלי מהמכנסיים וחודר אליה, מרטיב אותה והיא מרטיבה אותי, המיצים שלנו מתערבבים יחד, אני מזיין אותה בלהט, עומד לי בטירוף , כמו בעבר עם נערות ליווי ירושלים מדליקות ומפנקות.

"כן תזיין אותי חזק" היא גונחת כמו משוגעת, כמו אישה אמיתית, בדיוק כמו שאני אוהב. "אוח אני רוצה לגמור" היא אומרת לי שוב ושוב וזה מגרה אותי, אני מרגיש שאני לא יכול להתאפק ומשפריץ לתוכה,,, "אני גומרת" היא צועקת בדיוק כשאני גומר ואנחנו כמו מתזמנים את הגמירה שלנו יחד….אנחנו נופלים על הרצפה ונרגעים, היא מנשקת אותי… אומרת לי …"אתה שומע"? ואז משהו מעיר אותי מהחלום, "אתה חייב להשתפר" היא אומרת לי ואני מבין שכל זה היה חלום, זה היה חלום? מה זה לא היה אמיתי? אני מתעבס, הייתי רוצה שזה יהיה אמיתי ובדיוק באותו רגע משהו קורה… פתאום היא פותחת את הכפתורים של החולצה ו…. את השאר אתם כבר יודעים.