נערת ליווי – המפגשים הלוהטים ביותר בעיר

נערת ליווי – המפגשים הלוהטים ביותר בעיר

דייזי הייתה נערת ליווי מדהימה ביותר, כשהיא הגיעה לארץ לאחר שהייה ארוכה בחול כולנו התרגשנו. אני עוד זוכר שלפני שנסעה היה לי איתה סקס מזדמן אחד וזהו, עברו חמש שנים ולא ראיתי אותה עד לעת הזאת.

המפגשים הלוהטים ביותר היו עם דייזי, היא הייתה נסיכה אמיתית, היה לה מראה מושלם ביותר. דייזי הייתה כוסית על בלשונם של רוב הגברים, חזה מדהים ועומד, תחת זקור, פנים מושלמות, חיוך מדהים ובעצם הכול היה בה מדהים…. בכל פעם שהיינו רואים אותה היינו מתרגשים ביותר, המפגשים הכי חמים שהיו לי היו איתה.

באותו יום שהיא פגשה אותי, זה היה כמה ימים לאחר שהיא נחתה בארץ, היא הציעה לי גוד טיים לזכר הימים הטובים אז זרמתי. קבענו בבית מלון, שכרתי את בית המלון הכי טוב שיש בעיר והיא הגיעה לשם לבושה רק במעיל ארוך ומתחת לא היה שום דבר… הרגליים הארוכות שלה גירו אותי רצח, הן תמיד גירו אותי.

שכבתי על המיטה, היא כבר דאגה להגיד לי בטלפון לחכות לה ערום וזה מה שעשיתי, היא נכנסה לחדר, השילה מעליה את המעיל ומבלי לשאול אותי יותר מדי, מבלי לנשק פשוט התחילה למצוץ לי. אוחזת את האיבר שלי, מעמידה אותו כהוגן, היא הייתה הוויאגרה שלי המדהימה שלי, ממש כמו שביקרתי אצל נערות ליווי ירושלים בזמנו בימים הטובים, כשהייתי רואה אותה לא הייתי צריך שום דבר, רק לראות אותה והופס עומד לי כל כך חזק.

היא מצצה לי כמה דק' ארוכות שנראו כמו נצח, הפה שלה עולה ויורד והנה הוא שוב עולה ויורד ומגרה אותי יותר ויותר אבל עדיין לא רציתי לגמור, לא רציתי כמו בעבר למלא את הפה שלה בזרע המדהים הזה שלי שהייתה בולעת בהנאה כמו נערות ליווי במרכז .

רציתי להיות בתוכה, רציתי לזיין אותה, היא התיישבה עליי, מזיזה את התחתונים הקטנטנים שהיו עליה ואני מחדיר לה את הזין שלי עמוק לתוך הכוס שלה, מרגיש את צוואר הרחם שלה חונק לי על הזין, מגרה אותי יותר ויותר… ובום, אני גומר כמו מטורף.